Литература / 17 мая 2022 в 9:00

Твір на тему я на іншій планеті​

Ответы и объяснения
Prettiness / 2022-05-17 09:00:10

Ответ:

Чи є життя на інших планетах? Це питання має дві сторони: прикладну і фундаментальну. Фундаментальне питання цікавить тих, хто займається біологією, астрономією, тих, хто хоче знайти життя як таке і подивитись, наскільки воно відрізняється від земного, наскільки воно поширене у Всесвіті. Решта людства цікавиться прикладною стороною цього питання.

Ми поки маємо лише одну точку у Всесвіті, де існує життя, — це наша планета Земля. Це надійний космічний корабель, він існує вже 4,5 мільярда років, з яких 4 мільярди років підтримує життя. Але це не означає, що так буде завжди. Землі загрожують космічні небезпеки у вигляді астероїдів, комет, вибухів наднових зірок і так далі, не кажучи вже про наші власні техногенні проблеми. Тому для майбутніх поколінь було б дуже непогано знайти запасну планету, відселити частину людства і перенести туди все, що здобуто нашою цивілізацією за тисячоліття її розвитку.

Головне — це інформація, накопичена попередніми поколіннями. Все зникло, все згнило: кістки людей і тварин, споруди, побудовані в минулі століття. Єдине, що збереглось від предків до наших днів, — це накопичені ними знання. В першу чергу ми зобов'язані зберегти знання для майбутніх поколінь. Тому запасна планета потрібна, тепер її пошуком займається окрема область між астрономією і біологією, яка називається астробіологією або біоастрономією.

Добавить ответ


Мозг / Ответ
Сомневаешься в ответе? Смотреть другие ответы
УЗНАВАЙ БОЛЬШЕ НА школьникам!

У тебя проблема с домашними заданиями? Попроси о помощи!

  • 80% ответов приходят в течение 10 минут;
  • Мы не только ответим, но и объясним;
  • Качество гарантируется нашими экспертами.
Хочу завести аккаунт!

Что ты хочешь узнать?

Самые новые вопросы

Другие предметы / 1 июля 2022 в 22:07

что рассказать по позн.миру на тему общество и я

4 Просмотров
Другие предметы / 1 июля 2022 в 22:00

Менің дағыстаным шығармасында көтерілген

4 Просмотров
Английский язык / 1 июля 2022 в 21:56

1. She lived in Brighton. 2.One of training

4 Просмотров