Другие предметы / 19 ноября 2021 в 12:21

Як можна бистріше право розписати ​

Ответы и объяснения
Lucki / 2021-11-19 12:21:05

Ответ:

1.Оперативний працівник - організовує оперативно-розшукову ситуацію як реально на- явний стан певної кримінальної події, з приводу якої проводиться оперативно-розшуковий захід.

Слідчий - службова особа органу внутрішніх справ, органу безпеки України,державного бюро розслідувань, органу Державної кримінально-виконавчої служби України, підрозділу детективів Національного антикорупційного бюро України.

2.Кримінальний суд — складова частина Верховного Суду України, що здійснює касаційне провадження у кримінальних справах.цивільний суд — складова частина Верховного Суду України, що здійснює касаційне провадження у справах, що виникають з цивільних, земельних, трудових, сімейних, житлових та інших прирівняних до них правовідносин.

3.Залишайтеся в автомобілі, допоки поліцейський не попросить вас вийти.

Вислухайте поліцейського і уточніть усі незрозумілі для вас моменти. Ви завжди маєте право висловити свою думку, обґрунтовано не погодитися з поліцейським, однак сперечатися з ним не варто. Ви маєте право оскаржити дії поліцейського потому, у визначений законом термін. Пам’ятайте, що незнання законів не звільняє вас від відповідальності.

Виконуйте законні вимоги поліцейського. Не провокуйте конфлікт і не чиніть опору. Не забувайте, що поліцейські готові до рішучих дій.

Пам’ятайте, що ваші права не є абсолютними відносно прав інших громадян та інтересів суспільства, як і те, що правопорушення інших водіїв не виправдовують ваше.

Співпраця і діалог з поліцейським — запорука швидкого і позитивного вирішення ситуації.

4.Серед інших рис, які мають бути притаманні правоохоронцям, вони називають вихованість, чесність, справедливість, адекватність, оперативність і незалежність від керівництва.

Добавить ответ


Мозг / Ответ
Сомневаешься в ответе? Смотреть другие ответы
УЗНАВАЙ БОЛЬШЕ НА школьникам!

У тебя проблема с домашними заданиями? Попроси о помощи!

  • 80% ответов приходят в течение 10 минут;
  • Мы не только ответим, но и объясним;
  • Качество гарантируется нашими экспертами.
Хочу завести аккаунт!

Что ты хочешь узнать?

Самые новые вопросы

Физика / 7 декабря 2021 в 21:42

Визначити силу струму що протікає через

0 Просмотров
Литература / 7 декабря 2021 в 21:35

что меня привлекает в сказке маленький принц 5-6

1 Просмотров
Биология / 7 декабря 2021 в 21:28

используя материалы п.27, 20-24 составить схему

1 Просмотров