Другие предметы / 16 сентября 2021 в 12:21

СРОЧНООООО!!!! скласти розповідь про квітку (любую)​

Ответы и объяснения
Umka333 / 2021-09-16 12:21:06

Квіти вже не одне тисячоліття уособлюють собою красу, досконалість і унікальність природи. Вчені нарахували більше 350 000 різновидів квіткових рослин. Кожен вид має свій особливий аромат, колір, форму. Вони приносять в наше життя радість і чарівність. Квіти асоціюються з сонцем, теплом, весною, незалежно від того, яка погода за вікном.

Лілії. Являють собою багаторічні трави, які розмножуються цибулинами. У них м’ясисті, довгі листи, і велика, красива, ароматна квітка. У світі налічується понад 110 видів лілій різних кольорів і розмірів. Переважно поширені лілії в Європі і Азії. Ця квітка є символом перших почуттів, невинності та краси

Тюльпан. У перекладі з перської мови означає тюрбан. Це багаторічна цибулинна рослина, що налічує близько 110 видів. Батьківщина квітки Середня Азія. Вони радують своїм запахом з приходом весни, тому їх асоціюють з цим часом року.

Орхідеї. З давньогрецької мови означає яєчко. Ці гарні декоративні та дикоростучі рослини, які володіють чарівним запахом, яскравим різноманітним забарвленням.

Конвалія. Назву квітці подарував Карл Лінней. Поширені конвалії в Європі, Китаї, Малій Азії, на Кавказі, на території Північної Америки. Широко використовується у фармакології.

Гвоздика. З грецької мови означає божественна квітка. Раніше її називали квіткою Юпітера і Зевса. Налічується 350 видів, які поширені в Азії, Європі, Африці, Північній Америці.

Гладіолус. З латинської мови означає меч. Родина квітів – субтропічні і тропічні райони Середземномор’я і Африки. Включає в себе 250 видів.

Найдорожча квітка у світі – золота орхідея. Ціна за неї становить 5000 $. Свої перші стріли вона випускає тільки після 15 років життя.

Объяснение:

Надеюсь помогла.

Добавить ответ


Мозг / Ответ
Сомневаешься в ответе? Смотреть другие ответы
УЗНАВАЙ БОЛЬШЕ НА школьникам!

У тебя проблема с домашними заданиями? Попроси о помощи!

  • 80% ответов приходят в течение 10 минут;
  • Мы не только ответим, но и объясним;
  • Качество гарантируется нашими экспертами.
Хочу завести аккаунт!

Что ты хочешь узнать?

Самые новые вопросы

Химия / 30 сентября 2021 в 22:26

Змішали 12 г магнію і 18 г сірки. Суміш нагріли.

199 Просмотров
Русский язык / 29 сентября 2021 в 10:00

лексический разбор слова глазеть по плану на фото​

163 Просмотров
Другие предметы / 29 сентября 2021 в 9:49

СРОЧНО НУЖНА!Виконайте синтаксичний розбір

180 Просмотров