Другие предметы / 8 сентября 2021 в 18:49

1.чому ява попросився піти з батьками?2.чому ставок став єдиним порятунком для хлопців?3.яка біда трапилася у сім’ї?4.хто врятував яву з затопленої ями?


Тореадори з Васюківки​

Ответы и объяснения
sUMAsoshla / 2021-09-08 18:49:06

Відповідь:

Хочу Вам сказати, що питання у Вас ще ті...

1. Чому Ява попросився піти з батьками?  Відповідь - Коли в якій частині ?? Мені здається, що мова йде про епізод, коли село затопило і Ява сказав батькам, що він йде разом з ними допомагати рятувати людей. Цитата:  — А ти спи, спи, синку, — повторила мати. Я скочив з ліжка. Еге, спи! Там людей заливає, а я — спи!      

— Я з вами! Я піду!

— Та ти що?! Он Яришка прокинеться, боятиметься, як нікого не буде. Лягай, спи зараз же! Це тобі не іграшки! — підвищила голос мати.

2. Чому ставок став єдиним порятунком для хлопців? відповідь - теж цікаве запитання - в якій частині ? саме більше підхлдить епізод, коли вони з Павлушею шукали порятунку в старому замуленому ставку від корови  Контрибуції.  Цитата: ....Я рвонув за ним. То був наш єдиний порятунок. Ми з розгону влетіли в ставок, здіймаючи цілі гейзери води й грязюки. Спинилися десь аж на середині. Те, куди ми влетіли, чесно кажучи, ставком можна було назвати лише умовно..... У найглибшому місці нам було по шию. Саме у цьому місці ми зараз і стояли, відсапуючись. Контрибуція бігала навколо калабані і мукала на нашу адресу якісь свої коров'ячі прокльони. В калабаню лізти вона не хотіла. Вона була бридлива, охайна корова.

3. Яка біда трапилася у сім'ї? Відповідь: У чиїй сім"ї, коли трапилася?  Весь твір гумористичний і про біду там мало ще розказують. Хіба що вважати бідою те, що під час повені Ява добряче змерз, підвернув ногу, а потмі ще й до того всього захворів.  

4. Хто врятував Яву з затопленої ями? Відповідь: з якої ями? може з затопленої хати, в яку Ява сам пірнув, а потім опинився у ній як у пастці, бо вікно, через яке він пірнав чимось важким загородило, а всі інші вікна і двері у старенькій хатині були або чимось підперті або закриті. Врятував його з цієї пастки вірний друзяка і напарник - Павлуша. Він помітив те, що Ява пірнув у хату і зауважив, що друг, щось дуже довге не повертається. Заліз до хати через горище і вчасно допоміг Яві  вибратися з води, чим врятував йому життя.

Пояснення:

Добавить ответ


Мозг / Ответ
Сомневаешься в ответе? Смотреть другие ответы
УЗНАВАЙ БОЛЬШЕ НА школьникам!

У тебя проблема с домашними заданиями? Попроси о помощи!

  • 80% ответов приходят в течение 10 минут;
  • Мы не только ответим, но и объясним;
  • Качество гарантируется нашими экспертами.
Хочу завести аккаунт!

Что ты хочешь узнать?

Самые новые вопросы

Другие предметы / 19 сентября 2021 в 2:49

2. Вправа «Знайди словосполучення» —

22 Просмотров
Математика / 19 сентября 2021 в 2:42

2. Обем прямоугольного параллелепипеда равен V

16 Просмотров
Алгебра / 19 сентября 2021 в 2:35

11. . Побудуйте графік функції у — 6 — 7.

17 Просмотров